Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak 2020

KULTUROMANIAK - JESIEŃ 2020:

WYNIKI - KATEGORIA PLASTYKA

WYNIKI - KATEGORIA ŚPIEW

WYNIKI - KATEGORIA TANIEC

WYNIKI - KATEGORIA TEATRZgłoszone nagrania:

ŚPIEW:

PRZEDSZKOLA i KLASY 0

KLASY I-III:

KLASY IV-VI:

KLASY VII-VIII:

SZKOŁY ŚREDNIE I DOROŚLI:TANIEC:

 

PRZEDSZKOLA i KLASY 0:

KLASY I-III:

KLASY IV-VI:

KLASY VII-VIII:

SZKOŁY ŚREDNIE I DOROŚLI:


TEATR:

wszystkie nagrania

 

FINAŁ NA ŻYWO

https://youtu.be/jcUVD3DuU4c

jury - kategoria plastyka
jury - kategoria śpiew
jury - kategoria taniec
jury - kategoria teatr

WYNIKI I ETAPU

zmiana w regulaminie - wersja X 2020

Przegląd w kategoriach teatr, śpiew, taniec jest przeprowadzony wyłącznie w wersji on-line.

Wyniki przesłuchań nagrań I etapu zostaną ogłoszone 8 października 2020 r. z zastrzeżeniem, ze w kategoriach taniec i teatr do II etapu przechodzą wszyscy uczestnicy, których zgłoszenia zostały przyjęte.

Uczestnik zakwalifikowany do udziału w II etapie powinien przesłać nagranie wideo całej wykonywanej w I etapie piosenki, układu tanecznego, przedstawienia najpóźniej do dnia 16 października do godz. 24.00 na adres mailowy: kulturomaniak2020@wp.pl (plik nie może być większy niż 100 MB, powinien być opisany: kategoria merytoryczna_kategoria wiekowa_imię i nazwisko uczestnika /nazwa zespołu)

Nagranie wideo może być całością tego samego nagrania, którego fragment przesłano do I etapu, może to być też nowe nagranie, pod warunkiem wykonania tej samej piosenki, układu tanecznego, przedstawienia.

Dla nagrania wideo przesyłanego do II etapu obowiązują wszystkie warunki techniczne i merytoryczne odnoszące się do nagrań przesyłanych do I etapu oraz podane w opisach poszczególnych kategorii merytorycznych w Regulaminie z uwzględnieniem zapisów podanych w poniższych punktach:

- należy przesłać nagranie wideo całej piosenki, układu tanecznego, przedstawienia;

- na nagraniu nie mogą być widoczne nazwy innych przeglądów artystycznych (wokalnych, tanecznych i innych) ani żadne reklamy;

- w przypadku występów grupowych dopuszczalne jest zwiększenie liczby uczestników zespołu, jeżeli ograniczenie wynikało z wymiarów sceny sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Mrozach;

- w kategorii teatr będą brane pod uwagę również kryteria: dostosowanie scenografii i strojów do treści przedstawienia oraz właściwy dobór ewentualnej oprawy muzycznej, które nie były brane pod uwagę  w nagraniach w I etapie;

Nagrania zgłoszone do II etapu będą umieszczone na kanale GCK Mrozy w serwisie YouTube i będą ogólnodostępne do dnia 30 października 2020 r.

W czasie finału przeglądu, który odbędzie się na żywo w wersji on-line w serwisie YouTube 25 października 2020 r. o godz. 16.00 zostaną ogłoszone wyniki we wszystkich kategoriach;

Nagrody zostaną wysłane laureatom na adresy podane w kartach zgłoszenia.

KATEGORIA PLASTYKA:
kategoria plastyka pozostaje bez zmian. Prace przesyłajcie do 8 października

Kulturomaniak online

REGULAMIN - wersja IX 2020

załącznik 1 - karta zgłoszenia
załącznik 2 - zgody
załącznik 3 - zgody plastyka


Kulturomaniak 2020 - plakat

 

logo_gck
Uwaga!
Niedziela 21 lipca - spektakle dla dzieci w ramach projektu "Tu teatr!" - godz. 14.00 Borki, godz. 18 - Kruki

Kino Mikroklimat