Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kalendarz 2019

Gminne Centrum Kultury wydało kalendarz na rok 2019, w którym znalazły się wybrane prace uczestników plenerów malarskich zorganizowanych w latach 2017-2018. Tematem plenerów było utrwalenie wartościowych architektonicznie i przyrodniczo obiektów z terenu gminy Mrozy, które nie są znane i popularne oraz nie były dotad często uwieczniane w postaci obrazów czy fotografii. Po każdym z plenerów (jesiennym, wiosennym, letnim i półplenerze zimowym) odbywały się wernisaże prac lokalnych artystów, a na zakończenie całego projektu wernisaż wybranych obrazów, które znalazły się w wydrukowanym kalendarzu. Oprawę muzyczną wernisaży zapewniali uczniowie szkoły muzycznej w Mrozach.

  

logo_gck
Uwaga!
Zumba kids rozpocznie się od 8 marca. Odwołane zajęcia zostaną w miarę możliwości odrobione, szczegóły po powrocie prowadzącej ze zwolnienia lekarskiego. ---------- Od jutra tj. 3 marca do 31 marca zajęcia zdolne dzieci będą rozpoczynać się godzinę wcześniej: początkujące - od 14.30 do 15.30, kontynuujące - od 15.30 do 16.30

Kino Mikroklimat