Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Podziękowanie - Gra Miejska w Mrozach

Koniec sierpnia dla nas wiąże się w tym roku wyjątkowo nie z zakończeniem wakacji, a z zakończeniem projektu Gra miejska w Mrozach, realizowanego przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Mrozach w ramach programu Równać Szanse 2016, finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.
W ramach projektu zostały przygotowane dwie gry miejskie, z których pierwsza rozegrana została w czasie Dni Mrozów, natomiast kolejna w ramach zajęć wakacyjnych organizowanych przez Centrum Kultury.
Dla przypomnienia odsyłamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń:
https://goo.gl/photos/Gmczuc2oF1UNkREk6
https://goo.gl/photos/Gmczuc2oF1UNkREk6
Jesteśmy dumni z faktu, że projekt od początku do końca był „nasz” i sami mogliśmy o wszystkim decydować.Nie sposób też zapomnieć o wszystkich osobach, od których otrzymaliśmy wsparcie w trakcie jego trwania i którym raz jeszcze chcemy serdecznie podziękować.
DZIĘKUJEMY!

Uczestnicy


logo_gck
Uwaga!
25 września - godz. 18.00 - spektakl "Nerka" Teatr ES --------- 26 września - godz. 16.00 - Tu teatr! w Grodzisku - spektakl "Nerka" - Teatr ES

Kino Mikroklimat