Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
(Nie)zakazane piosenki 2017

W niedzielę 30 lipca Gminne Centrum Kultury w Mrozach po raz drugi włączyło się w akcję Muzeum Powstania Warszawskiego śpiewania (nie)zakazanych piosenek z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Podobnie jak rok temu mieszkańcy Mrozów spotkali się na dziedzińcu biblioteki, tym razem śpiew poprowadził zespół Mikroklimat. Wszystkie śpiewniki przekazane przez Muzeum Powstania oraz te dodrukowane przez GCK rozeszły się błyskawicznie i wspólny śpiew popłynął "wśród domów, zaułków, ogrodów".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:
FOTORELACJA


logo_gck
Uwaga!
kino Mikroklimat jest nieczynne do 31 stycznia ----------------------------------- Z uwagi na to, że 18.01.2021 r. rozpoczął się semestr letni przypominamy, że zgodnie z regulaminem uczestnictwa w zajęciach artystycznych złożenie pisemnej rezygnacji przed rozpoczęciem nowego okresu semestralnego zwalnia z naliczania dalszych opłat, natomiast jej brak wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty za kolejny semestr. Termin składnia rezygnacji wydłużamy do 31.01.2021 r. Własnoręcznie wypełnione formularze rezygnacji (dostępne na stronie www.kulturalnemrozy.pl w zakładce Zajęcia artystyczne) w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesyłać na adres: koordynator.gckmrozy@gmail.com

Kino Mikroklimat