Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Metropolitan Opera w Mrozach

METROPOLITAN OPERA W KINIE MIKROKLIMAT

 

FOTORELACJA

 

 

W sobotę 21 lutego w kinie Mikroklimat w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Miłośnicy opery mieli możliwość obejrzenia wystawionego w nowojorskiej METROPOLITAN OPERA przedstawienia „Eugeniusz Oniegin” Piotra Iljicza Czajkowskiego. Opera była transmitowana na cały świat do blisko 2000 miejsc  5 października 2013 roku, a wystąpili w niej z ogromnym sukcesem Anna Netrebko jako Tatiana oraz najwybitniejsi polscy śpiewacy operowi: Mariusz Kwiecień jako Oniegin i Piotr Beczała jako Leński. Całość poprowadził światowej klasy dyrygent Walerij Giergijew.

Retransmisja w kinie Mikroklimat była wyświetlana z polskimi napisami. Pomiędzy aktami w czasie przerw zaprosiliśmy do kawiarenki, w której harcerze z drużyny "Grodzianie" oferowali ciasta domowej roboty, można też było obejrzeć wystawę obrazów i portretów Lidii Pawlak.

METROPOLITAN OPERA

logo_gck
Uwaga!
kino Mikroklimat jest nieczynne do 31 stycznia ----------------------------------- Z uwagi na to, że 18.01.2021 r. rozpoczął się semestr letni przypominamy, że zgodnie z regulaminem uczestnictwa w zajęciach artystycznych złożenie pisemnej rezygnacji przed rozpoczęciem nowego okresu semestralnego zwalnia z naliczania dalszych opłat, natomiast jej brak wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty za kolejny semestr. Termin składnia rezygnacji wydłużamy do 31.01.2021 r. Własnoręcznie wypełnione formularze rezygnacji (dostępne na stronie www.kulturalnemrozy.pl w zakładce Zajęcia artystyczne) w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesyłać na adres: koordynator.gckmrozy@gmail.com

Kino Mikroklimat