Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
kurs grafiki cyfrowej

Zaproszenie na kurs grafiki cyfrowej

Fundacja Animacja to organizacja pożytku publicznego aktywizująca seniorów z Mazowsza poprzez sztukę oraz folklor praski. Najbardziej znana z projektu "Praga Gada". W 2024 roku realizuje m.in. swój projekt "Charakterni mazowieccy". Zawita także do naszej gminy! Wraz z GCK Mrozy zorganizuje bezpłatny kurs grafiki cyfrowej. Każdy kursant otrzyma 15 godzin szkoleń na sprzęcie Apple, który zapewni Fundacja. Kurs poprowadzą studenci studiów magisterskich warszawskiej ASP. Unikatowy, intensywny kurs od podstaw wprowadzający w tajniki pracy z ilustracją cyfrową, którą można potem drukować lub ozdobić swój profil na portalach społecznościach. Chcemy pokazać seniorom tworzącym zazwyczaj analogowo możliwości najnowszego oprogramowania (Procreate) i sprzętu (tablety Apple iPad AIR) oraz pożytki płynące z twórczości cyfrowej.
Kurs odbędzie się w godzinach 12:00 - 17:00 18.06.2024, 19.06.2024 i 20.06.2024.
Zapisy w GCK w Mrozach, telefoniczne: 25 757 44 79 lub osobiste, od poniedziałku 27.05.2024 do piątku, w godz. 9.00-16.00.
Decyduje kolejność zgłoszeń! Mamy tylko 8 miejsc. W szczególnych przypadkach zdeterminowanym osobom niepełnosprawnym Fundacja może zapewnić dojazd. 

Aby zostać kursantem trzeba spełnić następujące kryteria:

1. adres zamieszkania w gminie Mrozy,
2. ukończony 55 rok życia,
3. zainteresowanie sztuką rysunku jako hobby lub zawód,
4. brak przeciwwskazań medycznych do pracy przy tablecie,
5. podstawowa znajomość pisania na klawiaturze,
6. mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń z ekranem dotykowym.

W gminie Mrozy Fundacja zrealizuje także kurs obsługi smartfona, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie. Kurs będzie przeznaczony dla seniorów innych niż ci, którzy wzięli udział w kursie grafiki cyfrowej.

#Mazowszepomaga 
#programywspacia 
#solidarnośćmazowiecka
Zadanie publiczne pn. Charakterni mazowieccy dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
logo_gck
Uwaga!
Niedziela 21 lipca - spektakle dla dzieci w ramach projektu "Tu teatr!" - godz. 14.00 Borki, godz. 18 - Kruki

Kino Mikroklimat