Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kura wielkanocna - gminny konkurs plastyczny 2022 - fotorelacja

FOTORELACJA

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

 

wyniki:
kategoria przedszkola i klasy 0:
I miejsce - Kacper Żyśkiewicz - Wola Paprotnia
II miejsce - Zuzanna Lechnio - Zespół Szkół w Jeruzalu
III miejsce - Lilia Miernicka - Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" w Mrozach
wyróżnienie - Martyna Włodarczyk - Szkoła Podstawowa w Jeruzalu
wyróżnienie - Bartek Garski - Mrozy
kategoria szkoły podstawowe klasy 1-3:
I miejsce - Julia Sochacka - Mrozy
II miejsce - Magdalena Madziar - Jeruzal
III miejsce - Gabrysia i Czarek Zadrożni - Mrozy
wyróżnienie - Szymon Garski - Mrozy
kategoria szkoły podstawowe klasy 4-6:
I miejsce - Antoni Witon - Szkoła Podstawowa w Grodzisku im. Bohaterów Września 1939 r.
II miejsce - Szymon Słodownik - Szkoła Podstawowa w Grodzisku im. Bohaterów Września 1939 r.
III miejsce - Oskar Kwiatkowski - Szkoła Podstawowa w Grodzisku im. Bohaterów Września 1939 r.
wyróżnienie - Bartosz Paszke - Szkoła Podstawowa w Grodzisku im. Bohaterów Września 1939 r.
wyróżnienie - Karina Łomnicka - Mrozy
kategoria szkoły podstawowe klasy 7-8:
I miejsce - Wiktoria Rodziewicz - Sokolnik
II miejsce - Aleksandra Żyśkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mrozach w Zespół Szkół w Mrozach
III miejsce - Antonina Jaworska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mrozach w Zespół Szkół w Mrozach
wyróżnenie - Kamila Stnakiewicz - Szkoła Podstawowa w Jeruzalu
kategoria dorośli:
I miejsce - Katarzyna Gruszczyńska-Ślązek i Mateusz Ślązek - Mrozy
II miejsce - Joanna Ługowska - Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach
III miejsce - Karolina Olińska - Mrozy
wyróżnienie - Edyta Maciejewicz - Mrozy
kategoria międzypokoleniowa:
I miejsce - Rodzina Szlendak - Wola Paprotna
II miejsce - Rodzina Roshoshenko i rodzina Szeląg - Rudka

 

 

logo_gck
Uwaga!
Zapraszamy na Dzień Rodziny! Niedziela 26 maja, godz. 12.00-17.00, plac przed GCK.

Kino Mikroklimat