Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Koncert Inauguracyjny Indigo Dance Art

Taniec – rytm, ruch, harmonia, wyrażenie uczuć i emocji, ale przede wszystkim wyrażenie siebie. To refleksja odnosząca się do iście magicznych chwil, które zaaranżowali wspaniali tancerze grupy Indigo Dance Art.

Wraz z pierwszym dniem września sala widowiskowa GCK wypełniła się młodymi ludźmi z pasją, którzy organizując niecodzienny pokaz taneczny, podsumowali swoją całoroczną pracę na zajęciach oraz ciężką pracę na warsztatach wakacyjnych, a także zainaugurowali nowy rok taneczny. Wyjątkowe popisy taneczne, samodzielnie ułożone choreografie, szczera, wspólna zabawa – to doświadczenia, które wszyscy odbiorcy tej sztuki mieli możliwość otrzymać w piątkowe popołudnie.

Dlatego wszystkich tych, którzy chcą się rozwinąć i przeżyć niesamowitą przygodę z tańcem zapraszamy do zapisania się na zajęcia w GCK. Zaczynamy już w październiku!FOTORELACJA


logo_gck
Uwaga!
kino Mikroklimat jest nieczynne do 31 stycznia ----------------------------------- Z uwagi na to, że 18.01.2021 r. rozpoczął się semestr letni przypominamy, że zgodnie z regulaminem uczestnictwa w zajęciach artystycznych złożenie pisemnej rezygnacji przed rozpoczęciem nowego okresu semestralnego zwalnia z naliczania dalszych opłat, natomiast jej brak wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty za kolejny semestr. Termin składnia rezygnacji wydłużamy do 31.01.2021 r. Własnoręcznie wypełnione formularze rezygnacji (dostępne na stronie www.kulturalnemrozy.pl w zakładce Zajęcia artystyczne) w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesyłać na adres: koordynator.gckmrozy@gmail.com

Kino Mikroklimat