Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Gminny Przegląd Polskiej Piosenki 2021
Zapraszamy na finał przeglądu, który odbędzie się w wersji on-line w niedzielę 28 marca o godz. 16.00 na kanale GCK Mrozy w serwisie YouTube.
link do transmisji:

W związku z ogłoszonym od 15 marca lockdownem na Mazowszu Gminny Przegląd Polskiej Piosenki odbędzie się w wersji on-line. Zapraszamy do przesyłania nagrań wideo zgłoszonych piosenek DO NIEDZIELI 21 MARCA.

JURORZY KONKURSU:

Justyna Kowynia jest absolwentką Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Wokalnym w klasie śpiewu solowego prof. dr hab. Wojciecha Maciejowskiego oraz na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej. Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich, jest finalistką V Konkursu Wokalnego im. H. Halskiej - Fijałkowskiej we Wrocławiu, koncertuje w kraju i za granicą. Poza muzyką operową posiada w swoim dorobku i często wykonuje recitale pieśni kompozytorów polskich i zagranicznych, jak również dzieła muzyki oratoryjno - kantatowej. Od 2012 roku jest dyrygentem Chóru Miasta Siedlce, pracuje również w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim, gdzie prowadzi klasę śpiewu i klasę teatralną.

Sylwia Łoboda śpiewa od 15 lat. Lekcje emisji głosu pobierała u jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce - Tadeusza Konadora, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Halina Frąckowiak, Kayah, Kasia Kowalska. Ma za sobą szereg występów i wygranych konkursów. W ubiegłych latach była instruktorem śpiewu w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach. Obecnie zajmuje się pisaniem i aranżowaniem własnych utworów. 

Monika Pszkit - koordynator kultury Gminnej Biblioteki Publicznej w Siennicy; absolwentka LO o profilu muzycznym Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy oraz Pedagogiki Kulturalno-Oświatowej na Akademii Podlaskiej w Siedlcach; wieloletnia chórzystka i wokalistka zespołów rozrywkowych, instruktor śpiewu, dyrygent Międzypokoleniowego Chóru Kameralnego Kanon w Siennicy, instruktor zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, ostatnio także solistka Miejskiej Orkiestry Kameralnej Mińska Mazowieckiego.

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW - nieaktualna

regulamin

załącznik 1

załącznik 2

 

PLIK DOSTĘPNY WCAG 2.0 - regulamin

PLIK DOSTĘPNY WCAG 2.0 - załącznik 1

PLIK DOSTĘPNY WCAG 2.0 - załącznik 2


 

logo_gck
Uwaga!
Noc Muzeów w GCK - 18 maja, godz. 18-22

Kino Mikroklimat