Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Dzień mistrza gry - relacja

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom Dnia Mistrza Gry. Nie było nas wiele ale bawiliśmy się bardzo dobrze. Kameralne grono miłośników gier stworzyło sympatyczną atmosferę oddając się z uśmiechem miłej rozrywce, przy której niepostrzeżenie minął nam czas w niedzielne popołudnie.
Dziękujemy p. Zdzisławowi za naukę gry w brydża, do którego zasiedli dorośli uczestnicy spotkania. Szczególne gratulacje należą się Oli, Michałowi i Wojtkowi za dużą liczbę zwycięstw w różnych rozgrywkach dla dzieci, w tym w ambitnych szachach. Poszło im świetnie! Zwycięzcą i mistrzem pierwszego spotkania z grami w GCK został Wojciech Korbel.

FOTORELACJA

 

logo_gck
Uwaga!
kino Mikroklimat jest nieczynne do 31 stycznia ----------------------------------- Z uwagi na to, że 18.01.2021 r. rozpoczął się semestr letni przypominamy, że zgodnie z regulaminem uczestnictwa w zajęciach artystycznych złożenie pisemnej rezygnacji przed rozpoczęciem nowego okresu semestralnego zwalnia z naliczania dalszych opłat, natomiast jej brak wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty za kolejny semestr. Termin składnia rezygnacji wydłużamy do 31.01.2021 r. Własnoręcznie wypełnione formularze rezygnacji (dostępne na stronie www.kulturalnemrozy.pl w zakładce Zajęcia artystyczne) w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesyłać na adres: koordynator.gckmrozy@gmail.com

Kino Mikroklimat