Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Rynek w Wilkowyjach

Dla miłośników serialu „Ranczo” Gminne Centrum Kultury w Mrozach przygotowało wydawnictwo „Rynek w Wilkowyjach”. Zawiera ono fragment serialowej rzeczywistości w formie papierowych modeli budowli do samodzielnego wycięcia, sklejenia i naklejenia na plan. Zabudowania Wilkowyj w większości znajdują się w miejscowości Jeruzal w gminie Mrozy. Do stworzenia makiety wykorzystano południową i centralną część rynku w Jeruzalu.

"Rynek w Wilkowyjach" kosztuje 30 zł i jest do kupienia w biurze Gminnego Centrum Kultury w Mrozach oraz w wilkowyjskim sklepie "U Krysi", czyli w sklepie spożywczo-przemysłowym Piotra Wróblewskiego na rynku w Jeruzalu. Poniżej będziemy systematycznie zamieszczać uzupełnienia, waloryzacje (wzbogacenia) i poprawki. Pytania prosimy kierować na adres: kulturalnemrozy@gmail.com, w wiadomości z tytułem „Rynek w Wilkowyjach”.

Życzymy miłego sklejania!

KOŚCIÓŁ - POPRAWKA

logo_gck
Uwaga!
Od 14.10 (sobota) następuje zmiana przedziału wiekowego wśród uczestników baletu. Dzieci w wieku 3-6 lat zapraszamy do grupy młodszej, a dzieci od 7 lat wzwyż do grupy starszej. Godziny zajęć pozostają bez zmian. _____________________ Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat