Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
kościół - korekta

UWAGA!

Elementy kościoła o numerach 1* - 10* umieszczone na cienkiej kartce wymagają przy wycinaniu zmniejszenia, najlepiej jeszcze przed przyklejeniem na tekturę. Poszczególne wymiary należy zmniejszyć o: od ok. 0,5 mm do 2 mm, w zależności od elementu (im mniejszy element, tym mniejsza korekta). Każdy z wymiarów należy dostosować do odpowiadających im wymiarów elementów kościoła o numerach 13-18, odpowiednio:

cz. 1* i 2* dopasować do wymiarów sklejonych części 13 i 14
cz. 3* i 4* dopasować do wymiarów cz. 15
cz. 5* i 6* dopasować do wymiarów cz. 18
cz. 7* i 8* dopasować do wymiarów cz. 21
cz. 9* i 10* dopasować do wymiarów cz. 17
cz. 11* i 12* dopasować do wymiarów cz. 16.

logo_gck
Uwaga!
Poranna Akademia Malucha - najbliższe zajęcia już w piątek 14 grudnia (odrabiane za 7 grudnia). Gorąco zapraszamy! ---------------------------- Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat