Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
kościół - korekta

UWAGA!

Elementy kościoła o numerach 1* - 10* umieszczone na cienkiej kartce wymagają przy wycinaniu zmniejszenia, najlepiej jeszcze przed przyklejeniem na tekturę. Poszczególne wymiary należy zmniejszyć o: od ok. 0,5 mm do 2 mm, w zależności od elementu (im mniejszy element, tym mniejsza korekta). Każdy z wymiarów należy dostosować do odpowiadających im wymiarów elementów kościoła o numerach 13-18, odpowiednio:

cz. 1* i 2* dopasować do wymiarów sklejonych części 13 i 14
cz. 3* i 4* dopasować do wymiarów cz. 15
cz. 5* i 6* dopasować do wymiarów cz. 18
cz. 7* i 8* dopasować do wymiarów cz. 21
cz. 9* i 10* dopasować do wymiarów cz. 17
cz. 11* i 12* dopasować do wymiarów cz. 16.

logo_gck
Uwaga!
Wszystkie zajęcia grup Indigo Dance Art w dniach 12-15.12 będą odbywać się w Szkole Podstawowej. Pozostałe zajęcia odbywające się w sali lustrzanej GOSiR również zostaną przeniesione bądź odwołane. Wszystkie aktualne informacje oraz ewentualne zmiany będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u. ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat