Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Powiatowy Przegląd Patriotyczny "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" 2015

WYNIKI POWIATOWEGO PRZEGLĄDU PATRIOTYCZNEGO:

RECYTACJA: Szkoły podstawowe kl I-III

RECYTACJA: Szkoły podstawowe IV-VI, Gimnazja i szkoły średnie

ŚPIEW: Szkoły podstawowe kl. I-III

ŚPIEW: Szkoły podstawowe kl. IV-VI, Gimnazja i szkoły średnie

ŚPIEW: Gimnazja i szkoły średnie c.d.

PLASTYKA 

Rozdanie nagród wraz z występami wybranych laureatów odbędzie się w niedzielę 8 listopada o godz. 16.00. W pierwszej części finału przeglądu zostanie wyświetlony film z wybranymi piosenkami Jacka Kaczmarskiego wykonywanymi wspólnie ze Zbigniewem Łapińskim i Przemysławem Gintrowskim (ok. pół godziny).
Z laureatami wybranymi do występu finałowego skontaktujemy się telefonicznie.

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW 
3 listopada


Zapraszamy dzieci i młodzież (wiek: szkoły podstawowe, gimnazja, licea) do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Przeglądu Patriotycznego. W tym roku główną myślą przewodnią konkursu będzie 35. rocznica powstania „Solidarności”, do tego tematu będą też nawiązywały prace plastyczne. W kategoriach „Recytacja” i „Śpiew” szczególną uwagę poświęcimy twórczości  barda Solidarności - Jacka Kaczmarskiego. Za recytację jego wierszy oraz zaśpiewanie piosenek, których był autorem (tekstu i/lub muzyki) przewidziane będą nagrody specjalne.

Tradycyjnie również jury przyzna nagrodę za wykonanie piosenki z akompaniamentem (soliści lub zespoły) na żywo.

Konkurs odbędzie się w dniach 3-8 listopada 2015 r. (3 listopada - recytacja i śpiew, 4 listopada - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, 8 listopada - finał).

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 27 października.

regulamin
karta zgłoszenia 

logo_gck
Uwaga!
Wszystkie zajęcia grup Indigo Dance Art w dniach 12-15.12 będą odbywać się w Szkole Podstawowej. Pozostałe zajęcia odbywające się w sali lustrzanej GOSiR również zostaną przeniesione bądź odwołane. Wszystkie aktualne informacje oraz ewentualne zmiany będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u. ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat