Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Powiatowy Przegląd Patriotyczny "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" 2015

WYNIKI POWIATOWEGO PRZEGLĄDU PATRIOTYCZNEGO:

RECYTACJA: Szkoły podstawowe kl I-III

RECYTACJA: Szkoły podstawowe IV-VI, Gimnazja i szkoły średnie

ŚPIEW: Szkoły podstawowe kl. I-III

ŚPIEW: Szkoły podstawowe kl. IV-VI, Gimnazja i szkoły średnie

ŚPIEW: Gimnazja i szkoły średnie c.d.

PLASTYKA 

Rozdanie nagród wraz z występami wybranych laureatów odbędzie się w niedzielę 8 listopada o godz. 16.00. W pierwszej części finału przeglądu zostanie wyświetlony film z wybranymi piosenkami Jacka Kaczmarskiego wykonywanymi wspólnie ze Zbigniewem Łapińskim i Przemysławem Gintrowskim (ok. pół godziny).
Z laureatami wybranymi do występu finałowego skontaktujemy się telefonicznie.

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW 
3 listopada


Zapraszamy dzieci i młodzież (wiek: szkoły podstawowe, gimnazja, licea) do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Przeglądu Patriotycznego. W tym roku główną myślą przewodnią konkursu będzie 35. rocznica powstania „Solidarności”, do tego tematu będą też nawiązywały prace plastyczne. W kategoriach „Recytacja” i „Śpiew” szczególną uwagę poświęcimy twórczości  barda Solidarności - Jacka Kaczmarskiego. Za recytację jego wierszy oraz zaśpiewanie piosenek, których był autorem (tekstu i/lub muzyki) przewidziane będą nagrody specjalne.

Tradycyjnie również jury przyzna nagrodę za wykonanie piosenki z akompaniamentem (soliści lub zespoły) na żywo.

Konkurs odbędzie się w dniach 3-8 listopada 2015 r. (3 listopada - recytacja i śpiew, 4 listopada - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, 8 listopada - finał).

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 27 października.

regulamin
karta zgłoszenia 

logo_gck
Uwaga!
Poranna Akademia Malucha - najbliższe zajęcia już w piątek 14 grudnia (odrabiane za 7 grudnia). Gorąco zapraszamy! ---------------------------- Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat