Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Ogólnopolski Festiwal Jesteśmy Wolni 2018

Zapraszamy do GCK w Mrozach na wydarzenia związane z Ogólnopolskim Festiwalem "Jesteśmy Wolni" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach we współpracy z ośrodkami kultury z terenu Mazowsza i innych regionów. W ramach festiwalu w GCK w Mrozach odbędą się: 

17 października
- otwarcie wystawy fotografii "Mrozy w latach odzyskania Niepodległości"
- od godz. 9.00 regionalne przesłuchania do Przeglądu Festiwalowego "O Ziemio Polska - z pieśnią i piosenką do Niepodległości" wspólnie z przesłuchaniami kategorii śpiew Powiatowego Przeglądu Patriotycznego "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"
- w godz. 12.00-16.00 warsztaty wokalne (sala muzyczna biblioteki w Mrozach)
- w przerwie przesłuchań ok. godz. 15.30 wykład historyczny Kamili Juśkiewicz "Kuflewskie doświadczenia na drodze do Niepodległości"
- w przerwie przesłuchań ok. godz. 17.00 prezentacja projektu "Zbieranie lokalnych historii związanych z Niepodległością" przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Mrozach

19 października
godz. 20.00 koncert "Piosenki Niepodległe" w wykonaniu Polskiego Teatru Muzycznego Scena Retro.

logo_gck
Uwaga!
Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat