Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
(Nie)zakazane piosenki 2017

W niedzielę 30 lipca Gminne Centrum Kultury w Mrozach po raz drugi włączyło się w akcję Muzeum Powstania Warszawskiego śpiewania (nie)zakazanych piosenek z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Podobnie jak rok temu mieszkańcy Mrozów spotkali się na dziedzińcu biblioteki, tym razem śpiew poprowadził zespół Mikroklimat. Wszystkie śpiewniki przekazane przez Muzeum Powstania oraz te dodrukowane przez GCK rozeszły się błyskawicznie i wspólny śpiew popłynął "wśród domów, zaułków, ogrodów".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:
FOTORELACJA


logo_gck
Uwaga!
Poranna Akademia Malucha - najbliższe zajęcia już w piątek 14 grudnia (odrabiane za 7 grudnia). Gorąco zapraszamy! ---------------------------- Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat