Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Koncert Inauguracyjny Indigo Dance Art

Taniec – rytm, ruch, harmonia, wyrażenie uczuć i emocji, ale przede wszystkim wyrażenie siebie. To refleksja odnosząca się do iście magicznych chwil, które zaaranżowali wspaniali tancerze grupy Indigo Dance Art.

Wraz z pierwszym dniem września sala widowiskowa GCK wypełniła się młodymi ludźmi z pasją, którzy organizując niecodzienny pokaz taneczny, podsumowali swoją całoroczną pracę na zajęciach oraz ciężką pracę na warsztatach wakacyjnych, a także zainaugurowali nowy rok taneczny. Wyjątkowe popisy taneczne, samodzielnie ułożone choreografie, szczera, wspólna zabawa – to doświadczenia, które wszyscy odbiorcy tej sztuki mieli możliwość otrzymać w piątkowe popołudnie.

Dlatego wszystkich tych, którzy chcą się rozwinąć i przeżyć niesamowitą przygodę z tańcem zapraszamy do zapisania się na zajęcia w GCK. Zaczynamy już w październiku!FOTORELACJA


logo_gck
Uwaga!
Przypominamy, że w czasie ferii (tj. 15-28.01) zajęcia nie odbywają się. Wyjątek: w piątek 26 stycznia zapraszamy na zajęcia z p.Weroniką Chłopik (w zamian za 12.01). Miłego odpoczynku! :) ___________________________________________ Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat