Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
I Ogólnopolskie Szaradziarskie Mistrzostwa Mrozów

Zapraszamy do uczestnictwa w I Ogólnopolskich Szaradziarskich Mistrzostwach Mrozów, które odbędą się 15 sierpnia w Szkole Podstawowej w Jeruzalu w godz. 11.00-13.00.
W turniejowym zestawie zawierającym ponad 50 szarad, rebusów i krzyżówek znajdą się również zadania dotyczące potraw regionalnych i serialu ”Ranczo”.
Ogłoszenie wyników i wręczenie zwycięzcom nagród i pucharów ufundowanych przez Burmistrza Mrozów ok. godz. 15.30 na rynku w Jeruzalu w czasie Jarmarku Folkowego w Wilkowyjach.


logo_gck
Uwaga!
Poranna Akademia Malucha - najbliższe zajęcia już w piątek 14 grudnia (odrabiane za 7 grudnia). Gorąco zapraszamy! ---------------------------- Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat