Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Dzień mistrza gry - relacja

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom Dnia Mistrza Gry. Nie było nas wiele ale bawiliśmy się bardzo dobrze. Kameralne grono miłośników gier stworzyło sympatyczną atmosferę oddając się z uśmiechem miłej rozrywce, przy której niepostrzeżenie minął nam czas w niedzielne popołudnie.
Dziękujemy p. Zdzisławowi za naukę gry w brydża, do którego zasiedli dorośli uczestnicy spotkania. Szczególne gratulacje należą się Oli, Michałowi i Wojtkowi za dużą liczbę zwycięstw w różnych rozgrywkach dla dzieci, w tym w ambitnych szachach. Poszło im świetnie! Zwycięzcą i mistrzem pierwszego spotkania z grami w GCK został Wojciech Korbel.

FOTORELACJA

 

logo_gck
Uwaga!
Aktualizacja planów zajęć! Od środy 14.11 nowe zajęcia - "Zrób to sam", dla dzieci 4-7 lat, zapraszamy! A 15.11 widzimy się na "Zrób to sam" z grupą starszą :) ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat