Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Dni Mrozów


INFORMACJE ARCHIWALNE:

Radio RDC w Mrozach
kliknij słuchaj relacji z DNI MROZÓW
 

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ - 7 czerwca

GOSIR 
INFORMACJE O ZAWODACH SPORTOWYCH 
 (tenis, siatkówka plażowa, streetball, zawody łucznicze, maratony rowerowe, gry i zabawy dla dzieci, siatkówka plażowa oldboyów 35+)

SPORTOWE DNI MROZÓW – WYNIKI ELIMINACJI

       
ZAPROSZENIE: wyścig kolarski, II rowerowa RekreAKCJA
 TRASA WYŚCIGU KOLARSKIEGO
 Szczegółowe informacje o wyścigach kolarskich  

W związku z organizacją w dniu 7 czerwca br. (sobota) wyścigów Super Prestige oraz Maratonów Rowerowych w ramach Dni Mrozów informujemy mieszkańców ulic: Licealna, Tartaczna, Dąbrowa, Sokolnik, Długa oraz ulic przyległych o utrudnieniach w ruchu kołowym od godz. 11.30 do godz. 14.30.
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość, jednocześnie zachęcając do udziału w otwartych Maratonach Rowerowych. 

W sobotę od godz. 14.00 zapraszamy dzieci  na malowanie banerów "Mrozy miastem" przy namiocie GCK.
Dla uczestników - upominki.

niedziela, 8 czerwca - rodzinny rajd rowerowy. Start o godz. 12.00, zapisy od 11.30 (stadion).
Trasa - 30 km. Więcej informacji na www.facebook.com/roweremprzezmrozy


LADY PANK
sobota, godz. 20.00


KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

niedziela, godz. 20.00

INFORMACJE DLA HANDLOWCÓW:
Wyłączność  na stoiska handlowe (gastronomia, zabawki):
firma Moment Media - tel. 508 151 240 

logo_gck
Uwaga!
DIY 12.12 - należy przygotować 7 lub 11 rolek po papierze toaletowym ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat