Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Projektowanie gier i serwisów internetowych

GCK w Mrozach zaprasza chętnych uczniów do udziału w bezpłatnych wieczornych zajęciach związanych z tematem "Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych". Podczas zajęć omówione zostaną typy gier i serwisów internetowych. Uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć serwisy internetowe oraz gry mobilne. Poznają, w jaki sposób projektować przyjazne i atrakcyjne dla użytkowników gry i gdzie je publikować. Poznają tajniki budowania historii i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez nich gier. Dowiedzą się, jakie standardy bezpieczeństwa należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier.

Zajęcia będą odbywały się we wtorki w godzinach 18.30 - 20.00 - w wersji online.

 

Planowana liczba godzin – 30 h (30x45 min.), 15 zajęć po 2 godziny lekcyjne, poprzedzone 1 godziną (1x45 min.) organizacyjną.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro.gckmrozy@gmail.com

 

Założenie projektu:

rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat poprzez prowadzenie atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć z tematyki "Dziennikarstwo online".


Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

 

logo_gck
Uwaga!
Kulturomaniak 2021! Zgłoszenia w kategorii plastyka przyjmujemy tylko do czwartku 6 maja!

Kino Mikroklimat