Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
animacje artystyczne 2016/2017 dla doroslych

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2016/2017

Akademia Kulturalna to cykl zajęć dla młodzieży i dorosłych mających na celu zaspokojenie potrzeb aktywności kulturalnej, społecznej i artystycznej mieszkańców gminy. Jej ideą jest potrzeba aktywizacji osób, tak aby na moment przystanęli w biegu, aby cieszyć się twórczym działaniem i dążyć do rozwoju swoich zainteresowań.

Całości  przedsięwzięcia przyświeca hasło:
Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć świadczy o naszej mądrości
.
Akademia powstała jako odpowiedź na potrzebę społeczną, od dawna istniejącą w środowisku lokalnym gminy, wśród osób nie tylko starszych, ale również aktywnych zawodowo. Pragniemy zachęcać do ciągłego samorozwoju w różnych dziedzinach  aktywności społeczno – kulturalnej.

________________________________________________

W związku z podjęciem przez Radę Miasta Uchwały w sprawie programu "Mrozy dla Rodziny 3+" posiadacze karty uprawniającej do zniżek w opłatach za zajęcia proszeni są o okazanie jej w biurze GCK.


PLAN ZAJĘĆ 2017
aktualizacja na 15 marca 2017 


regulamin zajęć
cennik zajęć
formularz deklaracji
formularz rezygnacji

informacje archiwalne:
PLAN ZAJĘĆ
 aktualizacja na 11 marca 2016
REGULAMIN AKADEMII KULTURALNEJ
DEKLARACJA UCZESTNIKA ZAJĘĆ 2016 - sem. XII 

FORMULARZ REZYGNACJI 

logo_gck
Uwaga!
Poranna Akademia Malucha - najbliższe zajęcia już w piątek 14 grudnia (odrabiane za 7 grudnia). Gorąco zapraszamy! ---------------------------- Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat