Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Zaduszki Bułhakowowskie 2017 relacja

W sobotę 28 października już po raz siódmy wspólnie z Zespołem Szkół w Mrozach zaprosiliśmy na nocny maraton filmowy z "Mistrzem i Małgorzatą". Tradycyjnie spotkanie otworzył Jacek Kleyff, po sali kinowej i w korytarzach krążyli Kot Behemot i Korowiow, a w przerwach grał zespół Jazz Trio. Wyjątkowo atrakcyjnie wypadły ekranowe niespodzianki. Imprezę wsparł finansowo Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach obchodów 10-lecia Gminnego Centrum Kultury w Mrozach.

FOTORELACJAlogo_gck
Uwaga!
Wszystkie zajęcia grup Indigo Dance Art w dniach 12-15.12 będą odbywać się w Szkole Podstawowej. Pozostałe zajęcia odbywające się w sali lustrzanej GOSiR również zostaną przeniesione bądź odwołane. Wszystkie aktualne informacje oraz ewentualne zmiany będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u. ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat