Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Wyniki konkursu na życzenia dla GCK

WYNIKI KONKURSU NA ŻYCZENIA DLA GCK

I miejsce - Anna Wojciechowska-Trych
II miejsce - Kamila i Marta Rębisz
III miejsce - Bożena Niewiatowska
wyróżnienie od koordynatora GCK - Marcin Ruzikowski
wyróżnienie od grafika GCK - Julianna Juszczak
wyróżnienie od Magdaleny Sulich - Andrzej Frącz

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.
Życzenia dostaliśmy nie tylko z Mrozów, ale nawet z Mińska Mazowieckiego i Siedlec.
Tych, którzy nie odebrali nagród i dyplomów uczestnictwa wraz z upominkiem zapraszamy do GCK po odbiór, a osoby spoza Mrozów o kontakt.

logo_gck
Uwaga!
Wszystkie zajęcia grup Indigo Dance Art w dniach 12-15.12 będą odbywać się w Szkole Podstawowej. Pozostałe zajęcia odbywające się w sali lustrzanej GOSiR również zostaną przeniesione bądź odwołane. Wszystkie aktualne informacje oraz ewentualne zmiany będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u. ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat