Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
animacje artystyczne 2016/2017

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017

Od początku swojej działalności Centrum Kultury daje możliwość poszerzania swoich zainteresowań poprzez szeroka ofertę zajęć artystycznych dla dzieci i młodzieży, funkcjonujących pod wspólną nazwą Animacje Artystyczne.

Zachęcamy i inspirujemy najmłodszych do twórczych działań  poprzez warsztaty o różnorodnej tematyce, które są okazją do rozwinięcia swoich pasji w wielu obszarach edukacji artystycznej.

Zapraszamy na zajęcia taneczne: cheerleaders, tańca nowoczesnego, baletu, zumby dla dzieci, kids dance i tańca ludowego, warsztaty manualne, kształtujące zarówno umiejętności, jak i zmysł estetyki, warsztaty wokalne, kabaretowe, animacji filmowej oraz zajęcia teatralne, które wzbogacają  świat dziecka we wszystkich jego aspektach.
______________________________________________________

W związku z podjęciem przez Radę Miasta Uchwały w sprawie programu "Mrozy dla Rodziny 3+" posiadacze karty uprawniającej do zniżek w opłatach za zajęcia proszeni są o okazanie jej w biurze GCK.


PLAN ZAJĘĆ 2017
aktualizacja na 6 marca 2017

regulamin zajęć
cennik zajęć
formularz deklaracji
formularz rezygnacji

 

 


informacje archiwalne:
PLAN ZAJĘĆ aktualizacja na 19 lutego 2016
REGULAMIN ANIMACJI ARTYSTYCZNYCH
DEKLARACJA UCZESTNIKA ZAJĘĆ 
ZAPISY DO GRUPY KABARETOWEJ 
FORMULARZ REZYGNACJI
NOWOŚĆ - KÓŁKO TEATRALNE DLA DZIECI (5-7 lat)

logo_gck
Uwaga!
W środę 17 października zajęcia: Dzieciozmysły, Wyzwalacze Kreatywności, Konkursomaniak NIE ODBĘDĄ SIĘ. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zajęcia artystyczne 2018/2019 rozpoczynają się 1 października (zgodnie z planem). Serdecznie zapraszamy! :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat