Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Metropolitan Opera w Mrozach

METROPOLITAN OPERA W KINIE MIKROKLIMAT

W sobotę 21 lutego w kinie Mikroklimat w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Miłośnicy opery mieli możliwość obejrzenia wystawionego w nowojorskiej METROPOLITAN OPERA przedstawienia „Eugeniusz Oniegin” Piotra Iljicza Czajkowskiego. Opera była transmitowana na cały świat do blisko 2000 miejsc  5 października 2013 roku, a wystąpili w niej z ogromnym sukcesem Anna Netrebko jako Tatiana oraz najwybitniejsi polscy śpiewacy operowi: Mariusz Kwiecień jako Oniegin i Piotr Beczała jako Leński. Całość poprowadził światowej klasy dyrygent Walerij Giergijew.

Retransmisja w kinie Mikroklimat była wyświetlana z polskimi napisami. Pomiędzy aktami w czasie przerw zaprosiliśmy do kawiarenki, w której harcerze z drużyny "Grodzianie" oferowali ciasta domowej roboty, można też było obejrzeć wystawę obrazów i portretów Lidii Pawlak.

METROPOLITAN OPERA

logo_gck
Uwaga!
Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat