Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Metropolitan Opera w Mrozach

METROPOLITAN OPERA W KINIE MIKROKLIMAT

W sobotę 21 lutego w kinie Mikroklimat w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Miłośnicy opery mieli możliwość obejrzenia wystawionego w nowojorskiej METROPOLITAN OPERA przedstawienia „Eugeniusz Oniegin” Piotra Iljicza Czajkowskiego. Opera była transmitowana na cały świat do blisko 2000 miejsc  5 października 2013 roku, a wystąpili w niej z ogromnym sukcesem Anna Netrebko jako Tatiana oraz najwybitniejsi polscy śpiewacy operowi: Mariusz Kwiecień jako Oniegin i Piotr Beczała jako Leński. Całość poprowadził światowej klasy dyrygent Walerij Giergijew.

Retransmisja w kinie Mikroklimat była wyświetlana z polskimi napisami. Pomiędzy aktami w czasie przerw zaprosiliśmy do kawiarenki, w której harcerze z drużyny "Grodzianie" oferowali ciasta domowej roboty, można też było obejrzeć wystawę obrazów i portretów Lidii Pawlak.

METROPOLITAN OPERA

logo_gck
Uwaga!
Wszystkie zajęcia grup Indigo Dance Art w dniach 12-15.12 będą odbywać się w Szkole Podstawowej. Pozostałe zajęcia odbywające się w sali lustrzanej GOSiR również zostaną przeniesione bądź odwołane. Wszystkie aktualne informacje oraz ewentualne zmiany będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u. ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat