Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak 2019 - taniec wyniki

WYNIKI

Taniec - wyniki!

kategoria przedszkola i klasy 0
I miejsce - Funny Kids - Przedszkole Niepubliczne FUNNY KIDS w Mińsku Mazowieckim
II miejsce - Domowe Skrzaty - Domowe Przedszkole Zofii Gierdal w Mińsku Mazowieckim
III miejsce - Perełki - Przedszkole Niepubliczne Klub Malucha
wyróżnienie - Nutki Mi - Niepubliczne Przedszkole Do-Re-Mi
wyróżnienie - Przedszkolaki z Latowicza - Akademia Ruchu u Honoraty

kategoria szkoły podstawowe klasy 1-3
II miejsce - Nikola Dąbrowska - Centrum Kultury Wilanów
III miejsce - Duet Kids - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mińsku Mazowieckim
III miejsce - Indigo Dance Art Mrozy i Mordy - Centrum Kultury Mrozy
wyróżnienie Pola Świętochowska - Szkoła Podstawowa nr 353 w Warszawie

kategoria szkoły podstawowe klasy 4-6
I miejsce - La Flaca Junior - Studio Tańca La Flaca
II miejsce - MK Dance Team - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
III miejsce - Dziecięcy Salezjański Zespół Pieśni i Tańca Ludowiaki - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim

kategoria szkoły podstawowe klasy 7-8 i gimnazja klasy 3
I miejsce - La Flaca Dos - Studio Tańca La Flaca
II miejsce - Indigo Dance Art Mrozy i Bojmie - Centrum Kultury Mrozy
III miejsce - Dwójeczki - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Mińsku Mazowieckim

kategoria szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce - Wiktoria Prokurat
II miejsce - Kacper Sarna i Inez Smuga - Studio Tańca La Flaca
III miejsce - La Flaca - Studio Tańca La Flaca

kategoria dorośli
I miejsce - La Flaca Family - Studio Tańca La Flaca
II miejsce - Indigo Dane Art Mrozy - Centrum Kultury Mrozy

Nagroda Kulturomaniaka - Wiktoria Prokurat
Nagroda Burmistrza Mrozów - Indigo Dance Art Mrozy

Gratulujemy wszystkim!

logo_gck
Uwaga!
20 maja zajęcia teatralne są odwołane. --------------------------------------------------------- BALET 18 i 25 maja: 9.30-11.30 grupa młodsza oraz 11.45-13.45 grupa starsza!

Kino Mikroklimat