Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak 2019 - śpiew dzień 1 wyniki

WYNIKI dzień 1

WYNIKI dzień 2

Śpiew - wyniki

kategoria przedszkola i klasy 0
I miejsce - Maja Kalinowska - Centrum Artystyczne SCENA
II miejsce - Emilka Rawska - Domowe Przedszkole Zofii Gierdal w Mińsku Mazowieckim
III miejsce - rozśpiewany Klub Malucha - Przedszkole Niepubliczne Klub Malucha
wyróżnienie - Domowe Skrzaty - Domowe Przedszkole Zofii Gierdal w Mińsku Mazowieckim
wyróżnienie - Niedźwiadki - Świat Odkrywców Przedszkole Niepubliczne
wyróżnienie - Rozśpiewane Nutki Mi - Niepubliczne Przedszkole Do-Re-Mi

kategoria szkoły podstawowe klasy 1-3
I miejsce - Paulina Ładosz - Studio Wokalne FEVER
II miejsce - Maja Sadomska - Yamaha Szkoła Muzyczna Warszawa Wawer i Wilanów
III miejsce - Lena Masiak
III miejsce- Marysia Czerska
III miejsce - Wiktoria Standziak - Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie
wyróżnienie - Anastazja Korbel
wyróżnienie - Łucja Korlaga - Zespół Szkół w Gręzówce
wyróżnienie - Maksymilian i Mieszko Abramowscy - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim
wyróżnienie - Zofia Świder - Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów

kategoria szkoły podstawowe klasy 4-6
I miejsce - Dominika Składanowska
I miejsce - Gabriela Łukasik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
II miejsce - Marcelina Litwin - TreleMorele Punkt Kultury
II miejsce - Mikołaj Gajowy - Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie
III miejsce - Katarzyna Żur
III miejsce - Zofia Chojecka - Studio Wokalne FEVER
wyróżnienie - Igraszka - Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
Krzysztof Kwaśny - Artystyczny Dom Animacji
Małe Sweet Angels - Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

kategoria szkoły podstawowe klasy 4-7 i gimnazja klasy 3
I miejsce - Nikola Woźnica - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku
II miejsce - Sara Lewandowska - TreleMorele Punkt Kultury
II miejsce - Trio Fever - Studio Wokalne FEVER
III miejsce - Justyna Galaszewska - Miejski Dom Kultury w Sulejówku
III miejsce - Urszula Dorosz
wyróżnienie - Marcel Wójcik
wyróżnienie - Julia Perz - Studio Wokalne FEVER
wyróżnienie - FOLKLaski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach

kategoria szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce - The Squirrels - Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60
II miejsce - Oliwia Wierzchowska
III miejsce - Jan Izdebski - Gminne Centrum Kultury w Okuniewie
III miejsce - Magdalena Nogańska - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim
wyróżnienie - Kreska - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

kategoria dorośli
I miejsce - Adam Prus
II miejsce - Majeranki
III miejsce - Karolina Kosieradzka

Nagroda Burmistrza Mrozów - Majeranki
Nagroda Kulturomaniaka - Marcin Zadronecki
Nagroda Specjalna za występ z najlepszym akompaniamentem - Ósemki - Dom Sztuki w Warszawie
Nagroda specjalna - występ podczas Dni Mrozów z zespołem Kombi - Trio Fever - Studio Wokalne FEVER

Gratulujemy!

logo_gck
Uwaga!
20 maja zajęcia teatralne są odwołane. --------------------------------------------------------- BALET 18 i 25 maja: 9.30-11.30 grupa młodsza oraz 11.45-13.45 grupa starsza!

Kino Mikroklimat