Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak 2018 - Regulamin

Zapraszamy do udziału w XII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2018".

Podobnie jak w ubiegłym roku w kategoriach śpiew, taniec i teatr wraz ze zgłoszeniem należy nadesłać nagranie wideo. Termin przyjmowania zgłoszeń: 10 kwietnia do godz. 16.00. Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu zostaną o tym poinformowani do 30 kwietnia. Przesłuchania odbędą się w dniach 14-18 maja.

W kategorii plastyka termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 kwietnia o godz. 10.00. Obrady komisji odbędą się 27 kwietnia.

W czasie Finału Przeglądu, który odbędzie się 27 maja o godz. 16.00 zaprosimy na koncert gwiazdy, wręczenie nagród i występy wybranych laureatów.

Prosimy o dokładne przeczytanie Regulaminu, a szczególnie zwrócenie uwagi na większą niż dotychczas liczbę koniecznych zgód na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku.
- Każdy pojedynczy uczestnik - solista (lub członek zespołu wymieniony z nazwiska), a w przypadku uczestnika niepełnoletniego jego opiekun prawny, powinien podpisać  załącznik nr 2 do Regulaminu.
- Członkowie grup i zespołów niewymienieni z nazwiska załącznika nr 2 podpisywać nie muszą.
- Każdy opiekun artystyczny powinien podpisać załącznik nr 3 do Regulaminu.
- Uczestnik kategorii plastyka, a w przypadku uczestnika niepełnoletniego jego opiekun prawny, powinien podpisać poza załącznikem nr 2 dodatkowo zaąłcznik nr 4 do Regulaminu.

Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Przeglądu.

REGULAMIN

zał. nr 1 - KARTA ZGŁOSZENIA

zał. nr 2 - ZGODY UCZESTNIKA

zał. nr 3 - ZGODY OPIEKUNA

zał. nr 4 - ZGODA w kat. PLASTYKA

logo_gck
Uwaga!
Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat