Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kabaret "Made in China" i Wernisaż

W niedzielę 22 października w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach odbędą się:
występ kabaretu "Made in China" oraz Wernisaż - wystawa poplenerowa "Jesień w Mrozach".

Kabaret "Made in China" powstał w 2002 roku i jak sam o sobie mówi ma świetny kontakt z publicznością, uniwersalny program i sceniczną charyzmę. Zapraszamy na godz 16 do sali widowiskowej na wspólną, świetną zabawę.

Zaraz po kabarecie odbędzie się wernisaż obrazów stworzonych podczas pleneru malarskiego "Jesień w Mrozach". Na obrazach artystów z Mrozów i okolic uwiecznione zostały: stajnia Kruki i dworek w Łukówcu. Wernisaż swoją muzyką umilą uczniowie Szkoły Muzycznej w Mrozach. Zapraszamy :)


logo_gck
Uwaga!
Przypominamy, że w czasie ferii (tj. 15-28.01) zajęcia nie odbywają się. Wyjątek: w piątek 26 stycznia zapraszamy na zajęcia z p.Weroniką Chłopik (w zamian za 12.01). Miłego odpoczynku! :) ___________________________________________ Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat