Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Aukcja rekwizytów używanych w serialu „Ranczo”

15 sierpnia w czasie Jarmarku folkowego w Wilkowyjach odbędzie się aukcja rekwizytów używanych w serialu „Ranczo”, na którą zaprasza proboszcz parafii w Jeruzalu ks. Zbigniew Płochocki. Aukcję na scenie przy rynku będzie prowadził Piotr Pręgowski - Pietrek przez cały czas trwania jarmarku pomiędzy występami. Dochód z aukcji przeznaczony będzie na remont plebanii parafii w Jeruzalu. Do zakupienia będą m.in. tablice instytucji i urzędów w Wilkowyjach, etykiety napojów, olejki, kremy i cudowna woda ze świętych źródełek, wydawnictwa na temat serialu z autografami aktorów i wiele, wiele innych…

logo_gck
Uwaga!
Poranna Akademia Malucha - najbliższe zajęcia już w piątek 14 grudnia (odrabiane za 7 grudnia). Gorąco zapraszamy! ---------------------------- Uczestników zajęć plastycznych oraz zrób to sam prosimy w miarę możliwości o przynoszenie: rolek po papierze i ręcznikach papierowych, gazet, gumek, koralików, guzików, tasiemek i kartonów. Artykuły będą wykorzystywane na poszczególnych zajęciach. ------------------------- Uczestnicy zalegający z opłatami zobowiązani są do niezwłocznego ich uregulowania.

Kino Mikroklimat